Bananiniai ledai su baltuoju šokoladu

Posted by Geras Receptas on Lie 14, 2010 in Ledai |

Niekas nepaneigs, kad su vasara pirmiausiai asocijuojasi ledai :) O kadangi gamta mus jau lepina šiltais, tikrai vasariškais orais, galime pasilepinti namuose pasigamintais ledais.

Bananiniai ledai su baltuoju šokoladu

350 ml plakamosios grietinėlės;
50 ml pieno;
75 g cukraus;
2 kiaušinių tryniai;
100 g ištirpinto baltojo šokolado;
2 prinokę bananai;
1,5 šaukšto citrinos sulčių.

Sumaišykite pieną su grietinėle ir cukrumi, supilkite į prikaistuvį ir užvirinkite. Kol grietinėlė kaista, atskirai išplakite kiaušinių trynius. Kai grietinėlė prikaistuvyje pradeda lengvai burbuliuoti, palengva, nuolat maišydami, supilkite trynius. Intensyviai maišykite, kad puode nesusidarytų omletas :) Pakaitinkite maždaug 5 minutes, kol masė sutirštės. Nukelkite nuo ugnies ir atvėsinkite. Kol vėsta, išsitirpinkite ir į grietinėlę maišydami supilkite baltąjį šokoladą. Nulupkite ir sutrinkite bananus į vientisą masę. Pašlakstykite citrinų sultimis, kad neparuduotų. įmaišykite bananus į grietinėlės ir šokolado masę. Tolaiu gaminkite ledus pagal savo ledų gaminimo aparato instrukciją.

Žymos:,

Parašykite atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>