Vištiena su slyvomis

Posted by Geras Receptas on Sau 19, 2011 in Paukštiena, Pietums |

Puikus patiekalas – lengva vištiena saldžiame medaus ir garstyčių marinate, kepta su slyvomis ir raudonaisiais svogūnais. Kad slyvos ir vištiena iškeps skaniai, dar buvo galima tikėtis iš anksto. Bet kad svogūnai taip skaniai karamelizuosis – tikrai ne. Tai buvo skaniausia šio patiekalo staigmena. Tad rekomenduoju išbandyti visiems visiems! Pirštukus apsilaižysite :)

Vistiena su slyvomis

4 porcijoms:

4 vištienos ketvirčiai;
2 šaukštai medaus;
3 šaukštai skystų garstyčių su grūdeliais;
2 raudonieji svogūnai;
6 raudonosios slyvos;
šlakelis aliejaus;
šiek tiek čiobrelių;
15 g sviesto;
mėgstamų prieskonių.

Vištienos ketvirčius perpjaukite pusiau. Dubenyje sumaišykite garstyčias su medumi ir gauta tyre aptepkite vištienos gabalėlius. Svogūnus supjaustykite vertikaliai į 6-8 dalis, slyvas perpjaukite pusiau ir išimkite kauliukus. Sumaišykite slyvas ir svogūnus su aliejumi ir čiobreliais bei mėgstamais prieskoniais. Sudėkite į kepimo formą kartu su vištiena (odele į viršų). Ant viršaus retais tarpais išdėliokite sviesto gabalėlius. Kepkite 200 laipsnių orkaitėje 40 minučių.

Žymos:, , ,

Parašykite atsakymą

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>